صفحه اصلي -> محصولات -> تسمه نقاله -> تسمه نقاله belt conveyor
 تسمه نقاله belt conveyor

ماشین نقاله دستگاهی جهت حمل هرگونه مواد به صورت پودری یا بسته بندی می باشد که با توجه به نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود.

انواع تسمه نقاله:

ماشین های نقاله به انواع مختلف با توجه به نوع مواد، به گروه های حمل مواد پودری ، حمل کارتن ، حمل بسته به اشکال مختلف، حمل بطری، حمل مصالح مانند آجر تقسیم می شوند.

در این نوع ماشین ها جهت استفاده در صنایع غذایی از جنس های بخصوصی استفاده می شود.

جهت حمل مواد پودری تسمه این نوع ماشین بصورت V شکل و جهت حمل بسته بصورت صاف طراحی می شوند.تسمه های این ماشین با توجه به نوع مواد قابل انتقال از تسمه های صاف لاستیکی ، آجدار لاستیکی ، PVC، مدولار تسمه های لبه دار ساخته می شوند.

این نوع ماشین در عرض ها و طول های مختلف با توجه به درخواست مشتری ساخته می شود.تسمه نقاله ، belt conveyor ، مجتمع صنعتی علیپوراین ماشین به دو صورت ثابت و متحرک (قابل جابجایی) و به دو صورت ثابت بدون زاویه و متحرک با زاویه طراحی می شود.

تسمه نقاله متحرک با زاویه ، جهت تخلیه و بارگیری استفاده می شود که به صورت های ساده و پیشرفته ساخته می شود.

در نوع خاصی از این دستگاه به جای تسمه از رولیک استفاده می شود که توانایی جابجایی اقلام مانند یخچال و پالت های سنگین و... را دارد.که در طول ها و عرض های مختلف طراحی می شود.

ماشین های نقاله در صنعت اتوماسیون نیز کاربرد زیادی دارند و توانایی جابجایی مواد مختلف را به انبارها و مکان های در نظر گرفته شده بدون استفاده از اپراتور را دارد که جهت این امر ماشین نقاله به دستگاه های مدرن الکترونیکی متصل شده و کار می کند.

با توجه به هزینه های زیاد اپراتور و هزینه های بالای تولید اتوماسیون در صنعت رو به پیشرفت بوده و تسمه نقاله می تواند کمک بسزایی در این صنعت داشته باشد.

این نوع ماشین با توجه به انعطاف پذیری و انتقال مواد با تناژهای بالا و سادگی در نصب و نگهداری کاربرد وسیعی در صنایع دارد.تسمه نقاله ، belt conveyor ، مجتمع صنعتی علیپورتسمه نقاله ، belt conveyor ، مجتمع صنعتی علیپور